| Costyn330 a întrebat:

Vin cu o întrebare cam stupida dar vreau sa fiu mult mai sigur, dacă i-a venit menstruația, adică poate fi gravidă chiar dacă are menstruație?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sangerarea menstruala s-a desfasurat in conditii similare, identice cu celelalte menstruatii anterioare, ca numar de zile de manifestare cat si al cantitatii de sange menstrual eliminat, in acel caz in mod absolut cert si garantat a fost o menstruatie autentica si in consecinta NU poate exista nicio macar o sarcina cu totul ipotetica.
Acceseaza si citeste si raspunsut transmis urmatoarei intrebari :
https://www.tpu.ro/......-dar-acum/
Multa sanatate!

| AliGab a răspuns:

Cunosc si cazuri in care menstruatia a venit peste sarcina

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Da, dar mai asteapta o luna sa fii sigur