| anonim_4396 a întrebat:

Vin cu o mare problema! Nu radeti da mine.
vad ca nu mi s-a aprobat intrebarea pe anonim
Eram la prietenul meu acasa la el si a plecat cateva minute si atunci se luase lumina si nu vedeai nimic! eu aveam nevoie la baie si am intrat repede intr-o camera si am facut treaba mare si mica acolo
chestia e ca nu era baia! era dormitorul lui si unde am facut era patul lui
acum el sta la mine ca i-am zis eu dar eu nu stiu ce sa fac la el pute rau CE SA FAC ajutati-ma nu radeti de mine e problema reala
CE SA FAC? MA OMOARA ca am avut si diaree

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se mai postează întrebări/răspunsuri pe anonim de ceva timp!
Trebuie să faci curat acolo, să speli lenjeria de pat, să cureți salteaua, geamurile larg deschise, etc.
Învață să te organizezi!
Pa, pa.

| Klepto a răspuns:

Am uitat sa pun botul, urmeaza si tu un curs in care se explica cum sa trollezi corect si eficient.

| liviu42 a răspuns:

Abureala, cate intrebari prostesti si fara noima.

| 21Ada a răspuns:

laughing spala lenjeria de pat.

| eurynomus a răspuns:

Ma intreb cat de cretina poti sa fi sa comfunzi patul cu wc ul?! multi idioti pe planeta asta, ai fi avut o scuza daca erai muci de beata da asa...

| fixy a răspuns:

Interesant situatie.pur si simplu explica-i calm situatia ...si el daca este un om cu o gindire logica va intelege.si cred eu ca va veti inteleg mai departe ...succes happy

| DantZa_5059 a răspuns:

Hey salut! Daca sincer chiar nu am ris delook. E ceva real si desigur e luat din viata. Uite, tu nu trebuie sa fii disperata absolut delook. O solutie ar fi daca el are ciine spune ca a facut ciinele. E cea mai buna solutie, Sau daca nu uite sincer cred ca ar trebui sa ii explici ca ai mincat cea ce stomacelul tau nu i-a palcut si sa iti ceri iertare. Mihaela, nu fi disperata. Nimeni de tine nu ride iar cei care se vor ride inseamna ca nu traiesc viat cu realitate pentru ca asta i s-ar putea intimpla absolut oricui. Asa ca e totul OK. Bafta. (Fundita happy )