| Xshade a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare, a reusit cineva sa o faca pe partenera lui sa faca squirt? Eu am reusit doar cu degetele dar cu penisul mi se pare extrem de greu...precizez ca am 16 cm si este destul de groasa... vreun sfat?

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Taie din el si fa-l mai subtire, sa fie ca degetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu penis până în 20 cm și gros de 5 cm o faci pe femeie să EJACULEZE și tu SIMȚI pe penis momentul ăla.

Cu penis de 16 cm NU poți face așa ceva unei femei.

| Daz01 a răspuns:

Penisul tău este suficicent pentru a o duce în punctul de a face squirt. Nu ai reușit până acum din varii motive ce pot să țină de intensitatea cu care faceți sex până la experiența ei de a ajunge la squirt.