| corina977 a întrebat:

Vine Velentine`s Day si nu stiu ce sa ii iau cadou iubitului meu. Tin sa mentionez ca suntem impreuna de 4 luni si jumatate.As vrea sa-i iau ceva care sa-i aminteasca mereu de mine. Aveti idei?thinking

4 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cardul din portofel

| XXXloveXXXx a răspuns:

O scrisoare frumoasa de iubire.Un ursulet de plus.Un ceas.O stea.Bafta!

| Metempsihoza a răspuns:

Un ceas, o poza cu voi in rama thinking

| HeiSweetie a răspuns:

Cadouri frumoase sunt multe dar depinde totusi de buzunar si de ce ii place.Eu te sfatuiesc sa aflii prin diferite mijloace ce ii place si apoi sa ii cumperiwinking fundita!?