| Deea a întrebat:

Vine ziua indragostitilor si nu stiu ce sa ii cumpar prietenului meu...am 14 si ani nu imi pot permite ceva foarte scumpbig grin Ce as putea sa ii iau?happy

7 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Un lantisor din ala cu"ata neagra"(n-am idee cum se numeste) 7. 5 lei
Si un pandantiv frumos care te costa intre 10-30 de lei

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Eu ti-as sugera o bratare din argint.sunt si ieftine si isi va aminti mereu de tine...eu una l asta m-am ganditbig grin

| marry_7650 a răspuns:

O cana pentru cafea ceva mai draguta, atunci cand va bea cafeaua vei fii mereu pe buzele luibatting eyelashes

| fsdfdsfdsf a răspuns:

O bratsara/lantsisor ceva thinking

| MoNsTeR a răspuns:

De ex:un CD cu muzica lui preferata.sau un tricou cu echipa de fotbal preferata sau un fular sau o basca sau ceva de genu daca e microbist. oopsbig grin.n-am vazut ki scris de ziua indragostitilorbig grin...pai ai putea sai dai ceva care sa exprime dragostea de ex o inimioara si pe ea vanzatorul iti lipeste initialele voastre(la mine in oradea estebig grin) sau mna vezi si u ceshi doreste dar cred ca mai bine inima sau ceva romantic ki ziua indragostitlor nu-i onomastica sau ziua lui de nastere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. nu stiu ceva ce ii place de ex. un tricou sau pana acum ti-a zis ca iti place ceva si tu ai destul bani poti sa ii cumperi ce si-ar dori el

| xjustfearless a răspuns:

Pai lui ce ii place?