| Wordofthat999999 a întrebat:

Vineri o sa plec sufăr nu pot. Stiu ca voi avea o depresie cand voi fi acasa dar asta e chiar l-am iubit mi-a zis ca si el ma iubeste dar mi-a zis ca daca il iubesc sa raman cu el aici pe tir fara ca eu sa lucrez. Mi-a propus azi sa mai am rabdare inca un an sa mai stranga niste bani sa dupa sa ma inscriu la scoala de soferi in tara si vine si el. Oricum vad ca are alte priorități acum sa le ia la parintii lui masina, sa cumpere pentru el alta masina. El zice ca vrea o familie cu mine dar lui ii convine sa stau asa sa nu muncesc cu el pe tir. Dar eu nu prea il cred pe el, daca m-ar fi iubit cu adevarat ar fi facut in asa fel incat sa fie bine pentru amandoi. Ultimele doua intrebari au fost tot legat de asta. Va rog ajutați-ma ce sa fac? Eu sunt cam hotarata vineri sa plec si maine imi fac bagajele,

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Pleacă neapărat, ți-ai irosit timpul destul lângă acest bărbat care își pune pe primul loc părinții și rudele în loc să își pună soția și casa personală. Muncește ca să își ajute părinții în loc să strângeți bani pentru voi doi să începeți o viață adevărată împreună, pleacă, meriți mai mult decât o cabină minusculă de tir.

| Delllla a răspuns:

Fă-ți dacă te simțeai jignită!

| dudu10e a răspuns:

Lasa mi mesaj pe TPU te pot ajuta cu niste sfaturi.