| Chimilica a întrebat:

Vineri seara o sa-l convina o prietena pe x sa iasa cu noi, cum ar trebui sa ma comport? Nu-mi spune-ti sa fiu eu insumi ca il plictiseste lucrul asta, au incercat multe fete. Vreau sa fiu diferita. Imi arata ca ma place mereu. Va rog ajutati-ma Funda + Vot + Datoare toata viata :*

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca chiar te place, poate te vade diferita de celelalte. orice baiat caruia ii place o fata o vede diferita.nu ai auzit de multe ori, poate nu-i cea mai frumoasa, dar are ceva al iei.fi u insutzi! daca nu te place asa, nu te respecta!

| Johnny_3797 a răspuns:

Asta chiar da, sa spui ca se plictiseste de tine pentru ca ii arati cum tu esti, si doresti sa fii diferita pentru el.Eu iti spun ca daca doresti ca pe tine sa te respecte si sa fii iubita cu adevarat atunci nu te preface.Cit timp vei rezista sa fii altfel, dar daca el se va plictisi si de a cea care se preface ce vei face.Eu te sfatui ca tu sa termini aceasta, sa te comporti normal si daca nu se primeste cu el atunci nu-i nimic, baieti in lume sunt si pentru fiecare este creata perechea ideala asa ca vezi uitete ce faci. Sper ca te-am ajutat

| Maria_7883 a răspuns:

Draga mea,trebuie sa intelegi ca indiferent de ce sa va intampla trebuie sa fi tu insati. Dupa cum spui el iti arata ca te place, inseamna ca el te place pe tine asa cum esti nu cum crezi tu ca ar trebui sa fi. Uneori, dorind sa fim ceea ce nu suntem exageram si tindem sa nu fim placuti.Comporta-te normal si fi tu insati, asta este raspunsul intrebarii tale.Succes la intalnire!

| Assassin_3792 a răspuns:

Normal sa te comparti normal,cum te porti de obicei lui ii place, daca-i place de tine i place persoana ta, bine nimeni nu te oblica sa nu te machezi, eu sunt baiat si mie imi place o fata asa cum este daca imi place nu vreau sa se schimbe.Fii TU.LUCK!

| Patrik a răspuns:

Numa sa nu vorbesti mult si aiurea.winking

| BiancaaaO a răspuns:

Fii rece laughing eu mereu atrag atentia cand "nu sunt interesata" de "el"hee hee si de fapt in mintea mea e un "vaaai cat de dragut e!"