| chikitoka a întrebat:

"Visez, cateodata, o dragoste indepartata si vaporoasa ca schizofrenia unui parfum" (emil cioran)... voi ce visati?

Răspuns Câştigător
| mikutza a răspuns:

Eu visez ca sunt insarcinata..ca nasc...ca am copii...

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Depinde la ce ma gandesc sau ce mi se intampla: visez ca zbor, ca gatesc, ca nasc, ca sunt in calatorii, ca fac fotografii, ca lucrez, ca ma cert, ca rad, ca vad filme sau citesc. Am vise bogate.

cristian
| cristian a răspuns:

Mie mi-a trecut perioada visatului.
Acum ma lovesc numai de realitate...

| piticu21 a răspuns:

Ce voi face peste 2 zile saau 2 saptamani big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visez la ceea ce-mi doresc si vreau sa cred cu tarie ca visele mele nu sunt zadarnice... vor deveni realitate caci niciodata sa nu spui niciodata.