| marius_6457 a întrebat:

Visul meu sa spulberat am fost aproape sa il indeplinesc dar din pacate l-au spulberat alti sunt cu moralul la pamant nu am chef de viata nu am chef de munca traiesc sa treaca timpul, numai am ambitie numai am nimic, oare voi trece peste? cum?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Capul sus si mergi mai departe!

| Arthur a răspuns:

Dacă dădeai ceva detalii în plus te-aş fi putut ajuta mai concret. O să-ţi spun numai că : ce nu te omoară te întăreşte. Dacă nu ai reuşit acum persevereză pentru că v-a răsări şi pe strada ta soarele cu siguranţă. Şi mai gândeşte că acel lucru, vis nu a fost să fie al tău.
Succes în continuare!

| devilll a răspuns:

Ai vrut sa iei de nevasta pe cineva si te-a dezamagit?
te-a lasat balta cand visele deveneau tot mai reale?
Viata merge mai departe asa am patit si eu ce sa faci
Doar nu crede-ai ca in viata te insala doar privirea!
eu deja am trecut peste asta dar inca doare cu timpu va mai trece din durere dar de uitat niciodata

| mihaa a răspuns:

Nu stiu ce probleme aio tu dar, sa stii ca sunt si alte persoane care au avut poate probleme mai mari ca si tine, de ex eu am avut si pr cu sanatatea, mi-am pierdut si serviciul, sotu la fel aveam bancii, eram disperata, dar, incet incet lucrurile au inceput sa se miste in bine, sunt comvinsa ca si la tine va fi la fel si nu uita dupa ploaie vine si soarele, bafta multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul rezolva tot.