| RayKzor51 a întrebat:

Voi ati sta intr-o relatie cu o fata care nu e afectuoasa?
Adica sa fiti singuri care ofera afectiune, iar fata sa va imbratiseze rareori sau deloc sa nu primiti pupici si sa nu va tina de mana

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca as fi fix ca ea da.

| Drimmero a răspuns:

Categoric NU. Vorba altora, nu intri in relatie cu asa persoana.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă aș sta in genul ăsta de relație?
Nu aș INTRA în genul ăsta de relație.
Că nu afli că fata nu este afectuoasă după jumătate de an. Vezi că nu e afectuoasă înainte să intrii cu ea într-o relație.
(asta, dacă nu ești prea disperat și nu mai vezi nimic laughing )

| 120bulevard a răspuns:

Nu trebuie sa tragi de cineva, daca nu iti ofera nimic, ura si la gara tata.

| AndreeaWTS a răspuns:

Dar cum e posibil să ajungi într-o relație cu o fată de genul ăsta? N-ai fost atent, te-ai împiedicat și ai scăpat într-o relație cu una, și abia apoi ți-ai dat seama cum e? laughing

| Alexandru3131 a răspuns:

Am avut femeie de acest fel, si nu imi mai trebuie. Mai bine deloc, decat cu asa specimen ciudat.

| shookdazed a răspuns:

Si atunci care e scopul relatiei daca nici macar afectiune nu exista?
Mai bine singur...

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Evident ca nu, 50-50 mereu si in orice facem, papa.

| CeuiMa2 a răspuns:

Da!