| RAY a întrebat:

Voi aveti incredere deplina in persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Cum să spun 50%, și acest lucru este foarte mult pentru mine avind în vedere ca în cei din jur am încredere doar 5 %.Tu?

42 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Care persoana iubita man?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Daca as avea happy
Tu ai incredere?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Pai n-am iubita man,stai sa invie una sa ma insor cu ea apoi isi raspund la alta, sincer eu mi-am pierdut increderea in oamenii indiferent de sex, daca ar fi de nationalitate germana sunt sanse mari sa am incredere in ea sau poate ma insel, in orice caz vezi tu eu mai ma insel in afirmati nu sunt un zeu sa stiu totul ca orice om ma exprim in functie de starea de spirit, daca bag un film romantic poate te invit in oras )))))) sau unu de groaza in cimitir, chiar azi am trecut pe langa un cimitir, in concluzie nu stiu man poate sunt fete sincere, serioase nu am dat eu de ele nu stiu, acuma e bine sa dai o sansa la orice om parera mea nu din start sa il numesti mincinos

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

De ce ai sta cu cineva daca nu crezi in ea?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Am. Dar ma pot astepta la orice happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Las ca nu te va manca man, ma rog pentru tine sa stii

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Mersi man. Si nu uit. Cand o sa fie o sa fii printre primii care o sa afle happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ai freind request pe fb

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Clar big grin

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Am luat o suprodoza si na am sters lume de pe fb de suparare ca n-am mandra

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Zau asa. Iti dau iar prin felicitare.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Ba ai!

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Ce am?

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Iubita. love struck

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Pe cine ca sunt curios sa stiu?

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta, da.

| R0R0 a răspuns:

In cei dragi mie, da.

| Florentina9210 a răspuns:

In jur de 70%.

| Oana92 a răspuns:

Am incredere in el in general, dar nu in proportie de 100%. Nici macar pentru actiunile mele nu pot garanta 100% pentru ca sunt milioane de situatii pe care nu le-am experimentat si in contextul carora nu stiu cum as reactiona. Cum as putea atunci sa cred 100% in altcineva?

| RAY explică (pentru Oana92):

Daca ai avea un milion de euro in conul bancar ai vrea sa stie pinul tau?

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Da, normal!

| RAY explică (pentru Oana92):

Pacat ca nu esti iubita mea desigur si cu banii aia

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Aia e, Ray! CU banii aia! laughing

| RAY explică (pentru Oana92):

Hai ca si fara daca esti frumoasa

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Da, normal. Acum depinde daca simti ca poate fi si perechea ta in viata si in continuare sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu am. De mentionat ca eu sunt persoana iubita.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Am incredere in tine ray. :*

| Nitunitu a răspuns:

Imi incredintez si viata in mainile ei. Fara sa ma razgandesc sau sa ma indoiesc.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu,nu am încredere mai în nimeni

| RAY explică (pentru FrumusicaSufletista):

Dar in tine ai?

| RAY explică (pentru FrumusicaSufletista):

Ciudat e ca tu esti clona mea

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru RAY):

Asta e de bine sau nu happy?

| RAY explică (pentru FrumusicaSufletista):

Sincer da, neam potrivi

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru RAY):

Cum să spun 50%, și acest lucru este foarte mult pentru mine avind în vedere ca în cei din jur am încredere doar 5 %.Tu?

| Jessica007 a răspuns:

Depinde in ce privinta este vorba de incredere.Are mai multe subdiviziuni.De exemplu in cazul meu pot afirma cu certitudine ca nu ma va insela dar in alte privinte sunt mai sceptica.

| Ceva123 a răspuns:

Da, am incredere pentru ca mi-a demonstrat ca merita, again, ce sens au intrebarile astea? Nu de alta, dar sunt fascinata de modul de vizualizare.

| RAY explică (pentru Ceva123):

Eram doar curios atat

| Manuela15 a răspuns:

Da, dacă ți mult la ea trebuie sa ai incredere, ca daca nu o sa ai o sa creada ca nu o mai iubesti!

| Oaky98 a răspuns:

Da