| minteuandedouaori a întrebat:

Voi baieti care ati facut-o fara prezervativ cu partenera cum va controlati sa nu ejaculati in ea? sau ce faceti cand simtiti ca incet vine? n-am facut-o inca si as vrea sa incerc si fara happy

7 răspunsuri:
| George_4355 a răspuns:

Deci robert eu ti-as sugera sa nu o faci fara,pentru ca vei sta numai cu griji, de exemplu daca ii intarzie ciclu sau alte chestii de genul acesta! Acum sa iti raspund la intrebare, metoda asta sa o scoti cand simtii ca ejaculezi sa o scotii sa stii ca functioneaza 80% iar 20 la suta sunt sanse sa ramana gravida! Bafta si mult noroc in viata ta sexuala!happy

| dyabollick a răspuns:

In momentul cand ti se apropie mult asteptata sperma, scoti organul tau din al ei si continui sa te masturbezi ca si cand ar fi in ea. daca vrei sa vb mai multe contacteaza-ma pe id mess koko_boy76 sau fa-ti cont pe site la mine, http://Ro-Chat.Net/? id=2 te astept amice.

| aNNdr3i a răspuns:

Cand simt ca imi vine o scot repede ...atat

| PinkTerror a răspuns:

Dude! unu la mana contrar opiniei publice si inainte de ejaculare se produc spermatozoizi... care sunt secretati intr-un lichid care ajuta la lubrifiere.
doi: sa zicem ca ea este pe anticonceptionale. dar ce te faci cu bolile? daca ai incredere in ea si totusi va protejati intr-un fel multa bafta daca te risti atunci iti urez ca in teatru mult *** ca o sa ai parte de mult cand o sa se nasca bebeu
rolling on the floor have fun

| TeoPT a răspuns:

Sunt șanse mari să rămână însărcinată. Ține dracului prezervativul ăla pe tine! E așa greu?

| loveispain a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu incerci daca nu esti sigur pe tine, adica nu cred ca ai vrea sa te trezesti cu un bebe la usa mamei tale si sa ii zici mama asta e nepotul tau, sincer mai bine stai cuminte si cum au spus si altii chiar si asa ce faci cu bolile care se pot lua in timpul actului sexual?

| Giovanna a răspuns:

De ce va jucati cu asa ceva? laughing sunteti inca copii si riscati sa aveti deja copii daca adoptati medota pe care o vrea prietena ta. Nici nu ai idee cate complicatii si probleme iti poate aduce o chestie de genul asta, mai ales ca dupa cum vorbesti nu stii sa te controlezi inca, eu zic sa nu te joci. Au fost N cazuri in care cate un tinerel ca tine era luat de fraier de prietena si fie crestea pruncu altuia, fie in caz ca vroia sa se desparta de iubita aia il pacalea ca e insarcinata SAU chiar ramanea insarcinata pentru a-l tine langa ea, ai nevoie de asa ceva? O cunosti atat de bine?!