| OanaG a întrebat:

Voi cand simtiti ca v-ati indragostit de o persoana? Prietenul meu, se indragosteste, atentie...atunci cand intretine cu o fata relatii intime si alte chestii. Asta am citit intr-o conversatie, ca el numeste indragosteala, atunci cand cu persoana cu care e impreuna intretine relatii sexuale. Voi ce parere aveti? eu m-am amuzat cand am citit. Ma gandesc sa-i dau cu flit, ca si asa nu are rost.

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Wow, nu imi vine sa cred! Dar cati ani are? E incredibil ca exista asemenea specimene! Vai de ei, ce mai se crede Fat frumos din lacrima? Spune-i sa isi dea doua palme sa isi revina! Eu zic sa il lasi cu dragostea lui de...SEX si sa iti cauti un baiat care sa te iubeasca si sa te aprecieze neconditionat nu in functie de preferinte sexuale! Acest baiat nu te merita! Ai te rog grija de tine da? Sarbatori fericite!

| OanaG explică (pentru superdorex):

Pai are 22 de ani! Multumesc la fel, sa ai un Craciun linistit si sa fii inconjurat de persoanele dragi tie!

| superdorex a răspuns (pentru OanaG):

Mare pacat, ca la aceasta varsta el vede nu frumusetea si gingasia unei femei! Te rog ai grija de tine da? meriti sa ai alaturi pe cineva cu suflet!

| OanaG explică (pentru superdorex):

O sa am! Mai sunt si fosile, gen.el!

| edy132 a răspuns:

Vrajeala. Prima oara un barbat are atractie sexuala pentru aceea fata, apoi se indragosteste si in final o iubeste, asta-i procesul la un barbat si nu necesita sex.
El este patetic, genul de barbat care vrea de la fiecare fata sex, tipic.
Ai 2 solutii:
1) Dai o poza cu tine, un lubrifian apoi arata-i drumul spre toaleta.
2) Uita-te prin kamatrusa si alege ce pozitie vrei.

| OanaG explică (pentru edy132):

Varianta 1 laughing))) Pana mea, e absurd gagiu!

| CrazyTeenager a răspuns:

Aia nu e iubire, e atractie fizica, si e imprevizibila, nu o programezi doar se intampla.

| OanaG explică (pentru CrazyTeenager):

Da bine, dar eu ziceam d el, ca i-a zis unei tipe, ca se indragosteste, sau pardon ca se simte indragostit de o persoana atunci cand intretine relatii sexuale!