| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand va masturbati simtiti furnicaturi in cap?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Vezi că îţi creşte tensiunea când te masturbezi. Creşte şi pulsul. Dacă simţi furnicături la cap înseamnă că se inflamează vasele de sânge din creier. Rişti un anevrism celebral de la atâta labă.batting eyelashes

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei furnicaturile apar in alta parte. Tot in cap, insa nu in cel specificat. Pentru a nu apare asemenea probleme este nevoie de moderatie.

| ywar a răspuns:

Da simti furnicaturi in cap de la atataaaa prostiee. Tu ai de facut si altceva decat sa te joci cu putulica?