| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege intre prietenia si iubirea unei fete cu care va intelegeti foarte bine ca prieteni?

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

O relatie amoroasa intre 2 prieteni e foarte riscanta deoarece ei isi pot pierde prietenia

e decizia lor daca risca tot pentru asta

succes happy

| poliku a răspuns:

Iubirea. Te face sa simti ca e a ta si tu al ei! Sa faci parte din inima cuiva e un lucru incredibil de frumos.

| Doctor4Hell a răspuns:

Pai.alegi tu. Daca tu simti ceva pentru ea, mai bine iubirea. Daca e doar o relatie de amici prietenia.Cand zic ca simti ceva ma refer ca te mai emotionezi cateodata cand stai pe langa ea si te mai balbai.Dar daca nu simti asa ceva si nu ai probleme in a vorbi atunci mai bine sa fiti doar prieteni. Funda?