| Blossomis a întrebat:

VOi ce ati face daca va-ti certa cu o prietena buna din clasa pentru un baiat? FUnda la cl mai frumos raspuns. P. s. cred ca ii place d el si miee dar ea nu vrea sa recunoasca si cand eu nu sunt la scoala il intreaba tot felul de lucruri supide gen:iti place de ea, vrei sa fii cu ea? voi ce credeti e obsedata de el sau e dusa...multumesc

Răspuns Câştigător
| Riry a răspuns:

Pai nu e o prietena adevarata ...pentru ea conteaza mai mult acel baiat decat prietenia voastra. Deci nu merita nu e o prietena adevarata asa cum declari tu.

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Prima data ia in considerare un lucru. prietenia e mai importanta ca un "baiat". o prietena buna gasesti greu si o pastrezi si mai greu dar un baiat gasesti oriunde.

| criis a răspuns:

Hey scumpa happy si eu am trecut odata prin asta. Cel mai bine e sa nu te certi cu ea si sa o lasi in pace chiar daca acel baiat nu te va alege pe tine pentru ca nu merita sa strici o prietenie pentru un baiat. Ea isi va da seama mai incolo si ii va parea rau de ce face. Si oricum, o prietena e pe viata, un baiat stai cu el si dupa va despartiti ♥