| JustOneLife a întrebat:

Voi ce cadouri faceti de Dragobete?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Probabil un vin rosu bun (de macar 10-15 ani). Oricum e bine ca te-ai referit la Dragobete si nu la Valentine's. Felicitari. Cel mai important e insa sa fii spontan(numele tau ales e sugestiv) si sa realizezi ca un cadou frumos e o amintire

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ups,... prefer să primesc un cadou, și chiar pe 14!
Așa și tu.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu fac cadouri de Dragobete

| kmarianak a răspuns:

Cateva idei de pus in aplicare, depinde de situatia in care va aflati, de iubirea ce v-o purtati, http://www.interferente.ro/......ilor.html, http://www.interferente.ro/......ilor.html.

| Vvistula a răspuns:

Flori inele lanticuri brose palarii chiloti sutiene

| Azµre a răspuns:

O floarea cel mai probabil făcută de mine din origami și o noapte fierbinte... cam atât.

| Vans a răspuns:

Cadouri? Eu? De dragobete?

| gingergirl1 a răspuns:

Nimic!
I'm single!laughing

| dyapinty a răspuns:

Nu am nici-o idee. ceva facut de mine..ca am ramas fara bani si ai mei nu imi dau laughing