| blodinel a întrebat:

Voi ce credeti de astea care spun
CITEZ
du-te vorbeste cu ea in fata
du-te spune-i ca vrei sa fi cu ea
cerei o intalnire
eu zic ca is niste prosti nu cred ca vreun baiat de aicia are tupeu sa faca asta daca e indragostit de ea...sau o iubeste ( tot ai nici nu stiu dc am scris asta)
asta cu messu sa vb pe mes mai mere nitel
ca nu te pierzi in ochi ei caprui si parul ei ca matasea scuze mam pierdutlaughing
deci voi ce parere aveti? si sa fin realisti nu-i Second Life sa fie asa usor ca astea de 10 11 ani care dau sfaturi tampite o. O de zici ca (las-o balta) dar nau nici o sansa ei de aia spun asta asta ca sa fie si ei smecher (like a bo$$)
DECI dati parerea

5 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Sa stii ca mai sunt si baieti care pot trece peste orgoliu si ar face orice ca sa ii arate unei fete cat de indragostiti sunt etc.
Daca nu incerci nu castigi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa vorbesti cu ea la un moment dat ca daca treci direct la palpat iti da doua peste cap de vezi stele verzi. Normal ca te pierzi pe moment, dar cine spune ca asta nu ar putea face parte din sarmul tau de moment?!

| adriang95 a răspuns:

Ce e asa de greu incat sa o intrebi pe fata daca vrea sa iasa cu tine? De aia avem noi minte, de aia putem sa ne controlam. Daca te refuza, inseamna ca nu te place. Spune-mi, ce preferi? 1. sa stai dupa una care ti-ar da cu flit la primul cuvant pe care i-l spui pe motiv ca "e dragostea ta" sau 2. sa cauti fata cu care chiar te-ai potrivi?

| NeneaGogu a răspuns:

Realist sunt, daca nu ai tupeu esti prost, nu ma refer la tine ci o zic la modul general

| mitzareal a răspuns:

Ai perfecta dreptate!