| Prici a întrebat:

Voi ce credeti?
Este un lucru rau sa fi bisexual?
Adica este privit ca un lucru ciudat de catre lume ( la fel cu sunt privite persoanele lesbiene sau gay)

17 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Este fix treaba lor
daca nu ma deranjeaza n-au nimic cu mine de ce as avea eu cu ei ceva?
isi traiesc viata la fel cum o traiesc si eu tu el ea etc.

| Holocaust a răspuns:

Be the best, fuc*k the rest.
Nu e nimic rău în a fi bisexual, mi se pare o alegere mai bună decât homosexualitatea, cu care de-asemenea, n-am nimic.Nu e treaba altora să te critice doar din cauză că ai gusturi diferite din punct de vedere sexual.Ţie să-ţi fie bine.

| Prici explică:

Stati putinlaughing
Eu am pus intrebarea doar ca sa vad ce crede lumea despre aceste persoane
Nu am spus ca sunt gay sau bisexual, asa ca terminati cu raspunsurile de genu: "TU sa te simti bine" sau de genul

| AtateaConditii a răspuns:

Nu e rau, dar cred ca e pacat, adica Dumnezeu a lasat sa fie 2 sexe opuse sa se impreuneze, daca era de acord sa fim cu acelasi gen nu cred ca mai exista inca un sex opus.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Dumnezeu nu a lasat nimic, tot ce se intampla e din cauza evolutiei si are o explicatie stiintifica.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru AtateaConditii):

Eh, lasa ca Barbosu' imi pune pacatul mie nu tie.

| Alexintunecatul a răspuns:

Pentru tine nu dar pentru altii da! Explica-i la un nebun ca este nebun si vezi ce raspuns iti da:"voi sunteti nebuni"! Ce naiba sa te atraga la un baiat?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu mi se pare un lucru rau, cat vine vorba de lume, daca m-as lua dupa ce spune Ileana de la opt, vanzatoarea de la magazin sau nea' Gigel nu as mai apuca sa am propia viata. ^_^

| FaraNumePls a răspuns:

Eu sunt bi și sunt ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare o problema.Este mai bine sa fi bisexual(a), decat sa fi homosexual, zic asta, pentru ca multi oameni sunt urati de societate din cauza orientarii sexuale.Sincer,eu nu am nici o problema cu astfel de persoane.Pana la urma, sunt si ei oameni.winking

| AndreeaBz a răspuns:

Eu nu am nimic, nici cu lesbienele nici cu cei gay, sunt alegerile lor, de ce sa ma uit urat sa ii fac sa se simta prost? sunt si ei oameni cu alte dorinte, este treaba lor, nu merita sa-ti bati joc sau alte chestii happy

| qTedy a răspuns:

Nu este rau problema este ca nu multa lume poate intelege acest lucru.multi in afara faptului ca nu te intelege te mai si judeca pe deasupra.

| best78 a răspuns:

A fi bisexual inseamna a-ti place in egala masura si de femei si de barbati.E ceva bun sa iubesti tot ce ti se pare frumos, insa cum reactionezi dupa o anumita varsta cand te asezi la casa ta, faci copii, iar unul dintre ei iti spune ca e gay sau lesbi.Nu stiu cum doar atat intreb daca vom putea accepta ca cei apropiati noua sa fie liberi sa aleaga ce orientare sexuala vor? Deci raspunsul meu este ca fiecare e liber sa aleaga de ce parte este si nu consider ca e un lucru bun sau rau, insa ramane aceea intrebare.

| ColourRun a răspuns:

Nu, dar oameni din ziua de astazi sunt foarte inchisi la minte si resping lesbianismul si bixexualitate.

| MihneaRazvanStoenescu a răspuns:

Eu sunt de 7 ani bisexual, intre timp am infiat si un copil, nu este nimic rau, iti faci viata cum vrei

| AndreY290 a răspuns:

Poti incerca pagina:https://www.facebook.com/......9718148043
Nu nu e rau fa ce iti place nu ce le place altora.Nu dragule nu e privit ciudat de catre lume ci doar de Romania.Dece? pentru ca Romanina nu este obisnuita cu chesti din traste.Traiesteti viata nu mai alta :*

| Nosferatus a răspuns:

De ce sa fie
poti fii ce vrei
si ec conteaza ce spune lumea
conteaza ce vrea imnima ta nu ce spun altii