| cinevainpanamea a întrebat:

Voi ce credeti, un baiat care isi iubeste prietena poate sa stea cu ea vreo 2 ani fara sa faca sex si fara sa o insele?
sincer acum :-s

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, sub nicio formă şi prost e ăla care stă.
Fiziologia masculină nu e bătaia de joc a superficialelor.
Eu unul n-aş sta. Şi eu trebuie să-mi trăiesc viaţa şi eu am nevoi dar s-a încetăţenit deja ideea în rahatul ăsta de societate că doar ce vor şi simt femeile contează.
Pe principiul ăsta o să mai stea bărbaţii de treabă cu voi la Sfântu' Aşteaptă.
Dacă n-am o relaţie pot sta inactiv 2 ani dar să am pe cineva lângă mine şi să şi dezvolt sentimente pentru ea şi ea să-şi bată joc de mine în halul ăsta? Nu, sub nicio formă.
Nimeni n-ar trebui să stea mai mult de 10-12 luni pentru că sexul nu este ceva rău!

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Probabil ca o sa faca muuuult sex cu..."Manuela"!

| Derye a răspuns:

Daca persoanele in cauza au 15-17 ani cu siguranta, dar daca sunt oameni in toata firea, de ce ar sta 2 ani pe uscat, doar pentru ca "asa vrea femeia"?
Sexul e placut pentru amandoi in egala masura, daca femeia are ceva impotriva sexului, ea are o problema.
La fel si cu chestia aia "fara sex inainte de casatorie". Mi se pare normal sa testezi terenul inainte sa te abonezi la el, no?

| cossmy a răspuns:

Daca as reusi sa pun mana pe fata pe care o iubesc, as sta si 10:X

| Damian a răspuns:

Nu, asta-i culmea

| Miauti a răspuns:

Da poate! doar daca o iubeste.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Daca o iubeste de ce nu?

| bOse a răspuns:

Da, eu as astepta si 5 ani.

| piciuk a răspuns:

Hai ca acum exageramlaughing cum sa stea saracu 2 ani. depinde acum, daca e virgin sta si mai mult, dar nu cred ca e cazul tau. deci nu, nu poate saracu' ca atunci o sa mearga numai cracanat laughing

| roxy_2350 a răspuns:

Da. si eu sunt prietenul meu de 2 ani si ceva.

| keepa a răspuns:

Da, daca te iubeste si crede ca esti fata potrivita pentru el cred ca poate.sau mai bine zis nu ar mai putea sa te priveasca in ochi daca ar face-o cu altcineva.eu una sunt norocoasa ca pr meu ma asteapta, eu am 16 jumate, el 19 si facem 2 anisori intr-o saptamanabig grin

| leconomic a răspuns:

Da. daca o iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu ma aflu chiar in ixemplu de fata. Fata e virgina eu nu dar nu are cum un baiat sa stea fara sa faca sex 2 ani.Bineinteles ca eu o iubesc dar decat manuela mai bine... intelegeti voiwinking

| cristid a răspuns:

Fara sa o insele poate sa stea si o viata dar fara sex nu cred