| Flo999 a întrebat:

Voi ce faceti si ce cadouri luati de Valentine`s Day? big grin

Răspuns Câştigător
| Darkfable a răspuns:

Sall. Eu de exempluprietenei mele ii iau o inimioara, un lantisor de aur si un trandafir alb, pentru ca ii plac. Iar ea nu stiu altfel nu ar mai fi cadou dar mie imi este de ajuns sa ma iubeasca, ceea ce stiu ca asa si este.

2 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

laughingDe ce cadouri voi nati auzit de crizalaughing.nu va mai rezumati doar la cadouri si lucruri materiale

| adriela_5337 a răspuns:

Eu i-am luat prietenului meu adica pot spune ca am developat o poza cu noi si am pus-o in rama...el nu stiu :X il iubesc enorm si el la fel