| skillet3340 a întrebat:

Voi ce parere aveti? : alegeti intotdeauna pr nu iubita...

Răspuns Câştigător
| CristianGrigor1986 a răspuns:

Ai nevoie si de prieteni(noroc cu ceilalti ca habar nu aveam ce inseamna 'pr') si de iubita.Nu trebuie sa-i neglijezi nici pe ei, nici pe ea.Ei au fost acolo inainte de ea, si vor fi si dupa.Pe de alta parte, ea iti ofera acele sentimente si intimitati pe care nu le poti avea in cadrul unui grup au amicitii - si asa e si normal.De aceea trebuie sa nu-ti neglijezi nici 'pr' nici iubita.Fiecare are un rol in viata ta...

4 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Da nu e nimic de ales. Frumos e sa-ti faci timp pentru toti. Insa, consider ca mai importanta e iubita, ea nu trebuie neglijata. (dar sa nu i se urce la cap big grin )

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu folosesc

| oOoBrBoOo a răspuns:

Eu personal incerc sa le impacbig grin sa nu stau prea mult cu iubita si nici cu prieteni stau cu fiecare cat pot si sa nu las loc de absenta pentru nimeni.