| RAY a întrebat:

Voi ce parere aveti, trebuie sa astepti sau sa cauti jumatatea? ca unii sa astepti pana iesi la pensi, singur nici o fata nu iti bate la usa daca nu faci nimic

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, poti astepta, dar daca stai toata viata in casa, fara sa te deschizi la oportunitati, asa cum ai spus si tu, nu iti va bate nimeni la usa.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Nicaieri nu e mai bine ca acasa

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu ma bazez pe martorele lui Iehova

| Doub a răspuns:

Hm, cred că nimic nu e întâmplător şi că totul se întâmplă cu un scop.
Jumătatea o să apară când nu te aştepţi. *bannng*

| oprescudorin11 a răspuns:

Dar daca nu exista? Cauti sfertul? a multumesc cu oricare, dar sa dureze putin.