| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Voi credeti in horoscop? Adica eu sunt berbec si prietenul emu rac si zice ca nu ne potrivim. Sa cred astea? Adica caracterizarea zodiei se potriveste si la mine(incapatanta, orgolioasa, energica etc) dar si la el(ca are o memorie buna, ca e sensibil), dar m apun epe ganduri asta cu compatibilitatea. Se poate trece peste ce spun horoscoapele si sa avem o relatie frumoasa de iubire? Cunoasteti cazuri fata e verbec si el rac care sa mearga?

Răspuns Câştigător
| ladybug11 a răspuns:

Si despre scorpion si gemeni se spune ca nu se potrivesc, dar noi ne intelegem foarte bine, ( desi fiecare corespunde in mare masura cu caracteristicele zodiei).
Eu consider ca nu zodiile dicteaza caracterul unei relatii, ci felul de a fi al persoanelor care participa big grin...

1 răspuns:
| Anca a răspuns:

Eu cred in zodii... dar nu atat de mult incat sa renunt la el pentru ca-i Rac si eu Balanta, iar horoscopul spune ca zodiile astea 2 nu se " pupa ".
Eu ma " potrivesc" cu el din multe puncte de vedere, mai ales ca mod de gandire. Asa ca, o sa continui, uitand de zodii!