| irina20 a întrebat:

Voi credeti in suflete pereche?
De ce?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Cred pentru ca, cred si in dragoste adevarata dintre doua persoane. Un cuplu compatibil din toate punctele de vedere, unde exista respect comunicare si iubire dupa parerea mea e cuplu perfect.

9 răspunsuri:
| fame a răspuns:

Cdre, char cred love struck,
da nu cred cu capu, cred cu inima. happy
Deci inima imi dicteaza sa cred in suflete pereche big grin

| cretzufinish a răspuns:

Da...De ce? Pt ca e frumos si gratuit sa traiesti cu ideea laughing

| Sylx a răspuns:

Da cred! Vad ca nu mi-a aparut raspunsul anterior in care argumentam de ce, insa nu il voi re-publica pentru a nu risca sa am doua raspunsuri identice in cazul in care va apare in cele din urma.

| Bacemi a răspuns:

Cred. E mereu frumos cand vezi pe cineva ca fiind persoana pe care ai asteptat-o toata viata. Ma bucur cand cunosc persoane dragute. Cred ca exista o anumtia legatura intre persoane care gandesc la fel.

| stefangeles a răspuns:

Nu cred in suflete pereche dar cred in dragoste reciproca big grin

| NiceBaby a răspuns:

Da! eu personal cred.pentru ca exista mereu 2 persoane care au idei asemanatoare ginduri etc.

| Fifylici a răspuns:

Da si nu! De fapt nu stiu sigur ce cred dar stiu ca nu exista ceva perfect. E doar acea idee de completare, chiar daca sunteti poli opusi va autocompletati.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu prea cred pentru ca, daca ar fi asa probabil nu ne-am indragosti decat 1 data in viata!

| ed23tm a răspuns:

Nu ma incred in minciunile astea