| Maria_9487 a întrebat:

Voi cum ati dat jos kilogramele in plus? astept cit mai multe opinii

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în calorii și multă mișcare.
Pa, pa.

| clauss a răspuns:

Nu mananc dimineata si am slabit vreo 3 kg, acum nu ti recomand sa faci la fel, eu doar ti am spus ce am facut, tu trebuie sa consulti un specialist daca vrei sa slabesti si sa nu faci dupa ureche

| Miauti a răspuns:

Pai daca esti in categoria asta prin mult sex. hata hata hata hata hata hata hata... ahhh!

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu mai manca dulciuri, pizza si nu mai bea cola. Consuma legume, fructe multe sunt sanatoase si gustoase si fa mult sport alearga si diferite exercitii

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Daca`vrei`sa`slabesti`nu mai bea coca-cola`te ingrasa`si o sa fii`obeza[laughing)]. Asa faceam eu`si nu mai mank dupa ora 6 seara` si sa nu mai mananci mult` mananca multe fructe`si suc`bea `timbark`e asa bun` sau `capy...`prigat`. etc. fara acid!

Succes`!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cu dieta daneza. Dar trebuie vorbit cu doctorul de familie intai, sa vezi daca e ok s-o tii.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Iti spun eu ceva care a functionat pentru o colega. Inainte sa luam vacanta era chiar foarte grasa. Iar acum cand a inceput scoala am vazut-o si era slaba, nu mai este nici macar plinuta. Am intrebat-o cum a facut (nu ca eu as avea nevoie, eu am nevoie de kilograme in plus ) si mi-a raspuns ca nu a mancat nimic cu paine si nu a mai mancat dupa ora sase seara. Incearca si tu, chiar o sa slabesti!

| jstme a răspuns:

Regenoane(consulta un medic si iale numai daca e cazul), nu mai minca cate 2 shaoarme seara, fara cola, pepsi, chipsuri, consuma cit mai multe fructe si legume si fa sport...mult sport! Cheerz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infometarea este singura solutie, cel putin pentru mine a fost. Nu am mancat nimic 3 zile am baut multa apa si am slabit 6 kg. Dupa 3 zile am inceput sa mananc normal dar inainte de fiecare masa beam cate 2 pahare de apa plata si nu am pus nici un kg inapoi. Si pot manca absolut orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spor la alergat happy

| Maria_9487 explică:

Ms mult.am sa tzin contwinking