| DANyi a întrebat:

Voi cum ati reactiona daca persoana de care sunteti atrasi, va intreaba daca sunteti indragostiti (de cu totul altcineva decat acea persoana)?

Răspuns Câştigător
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Daca as fi interesata de altcineva i as spune, daca nu as fi as reactiona normal, si i as da si doua capace cum sa ma intrebe asa ceva?hee hee)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca m-as simti atras de una as pleca ca sa nu vorbesc cu ea si sa evit situatia de a ma indragosti. Sufletul asta ne da bataie de cap si nu e usor de manipulat, noroc cu mintea ca ii face fata in multe situatii.