cami
| cami a întrebat:

Voi cum iubiti ma baieti? Va tremura picioarele? Va balbaiti? Va sare inima din piept de atatea bubuituri? ia detaliati voi... (dar ceea ce am zis mai sus, vi se intampla? )

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Pai simptomele care le-ai spus mai sus mai degraba sa fie ceva la primele intilniri. Eu iubesc cu sufletul si cu trupul. A iubi inseamna a intelege persoana data, a o respecta, a o asculta, si evident a trai clipe frumoase impreuna

6 răspunsuri:
cami
| cami explică:

Ala din nas?

| Mihaic93 a răspuns:

Da, ma balbai cateodata!

| titusfresj a răspuns:

Mi se cam taie respiratia uneori..atata tottongue

| florin_7547 a răspuns:

Eu chiar am plans cand ii spuneam ca o iubesc(a plans si ea) si tot ce a urmat a fost "de vis".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi cade parullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de faptul ca nu ma balbai niciodata (deformatie profesionala si... genetica) tot ce zici tu plus: ranjesc singura sau in prezenta celorlalti, desi subiectele de discutie nu-s funny, ma joc cu suvitele de par si mintea mi-e departe, sunt mai vesela, mai putin preocupata de probleme. De fapt, brusc nu mai am nicio problema. E dragut. Pentru mine, dar nu-s convinsa ca si pentru ceilalti...