| andrada a întrebat:

Voi cum va dati la un baiat, dar nici chiar sa sariti pe el?

Răspuns Câştigător
| Basketball23 a răspuns:

Pai ca sa nu creada ca esti o snoaba obsedata fi atenta privestel in ochi conteaza mult si ai grija sa fii tot timpul ingrijita si sa ii zambesti mult cel putin la mine a merswinking:X:* succes

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Demonstrează individului, că TU îi ești mai necesară, decât orișicare altă femeie, de pe tot globul terestru.Dar asta fără să faci cu el sex sau sex oral, că ești încă prea mică, pentru așa ceva. Dacă vrei să sari pe el, te aruncă pe jos și tu te lovești. Îi spui că îți place de el, că ai gură. Nu știu ce vârstă ai tu și nici ce vârstă are el, depinde de multe. Nu sunt rețete, cum să abordezi un băiat. Poate să nu te placă, că eu nu știu ce gusturi are el. Oricum să nu te ambalezi prea tare, că nu are rost. Băieții de vârsta lui, se direcționează spre femei, cu care să facă sex, nu sunt foarte interesați, de fetițe ca tine.

| MrsDraculescu a răspuns:

Sar langa el.