| calupaianjen_6541 a întrebat:

Voi, daca ati fi parinti, ati accepta ca fiica voastra sa apare intr-un clip muzical si sa danseze in costum de baie?

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă are 18 ani împliniţi, să facă ce o vrea.
Nu aş avea nimic împotrivă însă dacă ar păţi ceva aş ezita 1 secundă să o ajut gândindu-mă că ar cam fi trebuit să ştie la ce se expune. După care aş ajuta-o căci e fiica mea până la urmă.

Dar nu e mai simplu să nu ai copii niciodată?
Prezervativele stau între mine şi sărăcia cruntă.

| nobody_9468 a răspuns:

Da, eu da!
Dar cand voi deveni parinte, mama, nu voi mai fi atat de sigura.Va deveni mult mai dispusa la "pericol" daca ar dansa in costum de baie intr'un clip.

Bafta.

| αndï a răspuns:

Atata timp cat nu o defaimeaza sau dezvirgineaza nimeni decat daca asa e intentionat, da banuiesc ca e ok ^^

| Silviu591 a răspuns:

Pai. daca e destul de mare da. nu i`as interzice. si se zice "sa apara"

| validana a răspuns:

Depinde de varsta pe care o are. Daca ea isi doreste asta din tot sufletul eu una as sprijinio in tot ce face pentru ca am incredere in ea.

| Karinna1 a răspuns:

Da as fi mandra ca am o fiica frumoasa happy

| simona_6231 a răspuns:

Da, nu vad nimic rau in asta... avand in vedere ca eu sunt model si mai pozez in reviste de fasion parinti niciodata nu mi-au interzis asta, din contra ma sustin si sunt mandri...si chiar as fi si eu mandra de fiica meabig grin.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu as mandru de ea

| aleeee a răspuns:

Depinde. Daca ea asta isi doreste, atunci da.

| ionut_2427 a răspuns:

De ce nu nu mai traim pe timu lui Raposatu ar trebuie sa te mandrestii cu chestia asta pentru ca inseama ca ai o fiica frumosa

| tooxicbrunette a răspuns:

Da! intotdeauna este bine sa-i lasam sa faca ce ii plc. dar acu depinde sh` care este acel lucru`winking

| ßyßy_7501 a răspuns:

Da dar depinde si de varsta...