| Andreea20000 a întrebat:

Voi de obicei ce faceti ca sa atrageti atentia baietilor, cum faceti sa se "indragosteasca" de voi, nu neaparat sa se indragosteasca din prima, dar sa-l dati pe spate?

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

SVS eu tias zice prima oara sa tot vorbesti cu el sa vezi daca place pe altcineva daca e ocupat nu ar trebui sa incerci dar daca nu incearca inpritenestete cu el si ajutal la geru sigur o sa mearga daca si el o sa vb cu tine si te invita cu colegi sau fara nu cont asta inseamna ca te place big grin Scz ca intreb dai funda?

6 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Sunt inaccesibila!

| harciog a răspuns:

Eu ma frec pe fund cind vad cite unul mai atragator asa si el ma vede si ma urmareste...(Doamne-ajuta sa nu vada sotia)

| razvascump a răspuns:

sad eu sunt baiat si mie cel mai mult ma cucereste o fata prin felu cum se poarta, cum vorbeste...nu asptectul fizic; asta chiar nu conteazawinking Funda?

| Necunoscută a răspuns:

Pune-i piedică. N-o să-l dai pe spate, c-o să-l faci să cadă-n faţă. tongue

| Necunoscută a răspuns:

@razvascump, minţi happy

| Andrei5000 a răspuns:

Ca sa atragi un baiat trebuie sa stii sa il faci atras de comportamentul tau,sa fi ingrijita,sa stii sa te porti cu lumea din jur, sa-ti asculti parinti sa te rogi la dumnezeu sa te ajute sa-ti gasesti baiatul potrivit, sa vorbiti mult, sa va cunosteti unul pe altul cat mai bine
si daca el ti -a vb urat te-a parasit tu sa il faci sa regrete ce face, iar daca se va intoarce la tine sa ii dai sana de a te recuceri doar daca iti recastiga increderea si va jura ca nu se va mai intampla asa.nu stiu cat de bune sunt sfaturile mele.