| IoanaLoveBlaziny a întrebat:

Voi fetele, ati putea spune unui baiat in fata ca il iubiti asta dupa foarte putin timp?

9 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Daca as simti adevarat cu acest lucru, de ce sa nu ii spun? ca am fi de putin timp impreuna, acesta nu este un impiediment care sa te retina sa nu ii spui ceea ce simti pentru aceea persoana.Si trebuie gandit bine inainte de a ii spune unei persoane ca o iubesti pentru ca mai tarziu sa nu regreti...tu sa iubesti si el sa isi bata jocwinkingsadar fi urat

| Corinnààà a răspuns:

Daca e reciproc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal, cred ca dragostea adevarata se dezvolta in timp, nu imediat. Adica uneori iubirea se confunda cu "pasiunea" aia pe care o ai pentru cineva. Dar eu as astepta pana zice el primul...:-)

| MhPnr a răspuns:

Dragostea vine, te poţi îndrăgosti nebuneşte chiar şi după 1 zi, dacă el îţi dovedeşte că sentimentele-i sunt sincere, dragostea creşte şi creşte, şi da poţi spune "te iubesc" din inimă chiar dacă e puţin timp, dar trebuie să te gândeşti dacă e aşa, sau e doar plăcere. dacă îţi bate inima când intră pe mess, dacă mori de nerăbdare să primeşti mesaj şi să fie de la el, dacă zâmbeşti mereu fără motiv când sunteţi împreună, atunci da, îl iubeşti! happy

| flaviusss a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata iti dau un raspuns happy
Eu ca baiat nu as putea sa ii spun imediat in fata ca o iubesc, deoarece poate peste 2 zile ne-am desparti si ar fi urat. Iar acel "Te iubesc" nu se spune cand te apuca pe tine chefu, ci trebuie sa vina din inima, si pentru cine merita happy

| kasandra111111 a răspuns:

Daca a trecut foarte putin timp trebuie sa te gandesti bine daca il iubesti cu adevarathappysi daca consideri ca da, ii poti da de inteles mai bine....sau daca tu crezi ca si el simte cat de cat ceva pentru tine da ii poti spune in fatahappy

| Didiiiii a răspuns:

Eu sincer daca chiar l-as iubi i-as spune... Nu mi-ar pasa cat timp a trecut de cand suntem intr-o relatie... Daca esti in cazul asta, fa-ti curaj si spune-i.winking

Răspuns utilizator avertizat
| nykowapetona1320 a răspuns:

Eu nu ii spun laughing eu ii spun k privirea ma uit fix in ochi lui si....se indragosteste oh go on dai in *** de baieti