| anonim_4396 a întrebat:

Voi fetele, sunteti de acord ca iubiti/sotii vostri sa fa faca sex oral?

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Va răspunde partea mea feminina, dacă ești Intr o relație serioasă, sinceră cu un băiat care sa te atrage fizic și emoțional consider că bărbatul să înceapă prin a îți sărută corpul și să se intereseze de corpul tau, dacă tu te gândești doar la tine aia nu e iubire.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral se face de comun acord si recirpoc, unul celuilalt.
Pentru acest lucru s-au inventat foitele chinesti pentru femeie si prezervativele masculine pentru barbat.
Evident se cere o igiena serioasa inainte de sex, pentru a elimina orice urma de secretie, transpiratie samd.

Retine: sexul oral se face in cuplu, numai daca ambii partneri cad de acord ca doresc sa-l practice unul-celuilalt, primind satifsactie reciproca.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, bineînțeles. E ceva perfect normal într-o relație de durată, casnicie mai ales, când iubești nu îți e scârbă de corpul persoanei iubite, nu există așa ceva.

| Giulia911 a răspuns:

Nu sunt de acord cu scarbosenia asta de oral.

| anonim_4396 explică (pentru Giulia911):

E ciudat dupa sa te saruti... dupa ce ii faci sau iti face el :/

| wildthing a răspuns (pentru Giulia911):

Scarbosenie? Deci daca partenerul tau are pofta sa iti dea limbi, tu nu il lasi? Pff!

| tunoi88 a răspuns (pentru wildthing):

E mai simplu, se duce la alta happy

| Giulia911 a răspuns (pentru tunoi88):

Sa se ducă dacă e scârbos happy

| tunoi88 a răspuns (pentru Giulia911):

Nu e scarbos nimic, e o placere.

| Giulia911 a răspuns (pentru tunoi88):

O placere extrem de umilitoare

| Giulia911 a răspuns (pentru tunoi88):

Nu mai aveți nicio rusine? happy

| Giulia911 a răspuns (pentru wildthing):

De ce sa-l las? Vreau un bărbat demn, nu sa fie hârtia igienica cu care ma șterg la c*r.

| anonim_4396 explică (pentru Giulia911):

Au aparut prezervative si pentru fete

| Giulia911 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și care e rostul răspunsului? Nu ai înțeles ca mi se pare penibil? happy

| anonim_4396 explică (pentru Giulia911):

Am inteles! pentru cine e mai scarbos e o varianta...

| wildthing a răspuns (pentru Giulia911):

Nu e nimic umilitor in asta, pentru ca barbatul da limbi din pozitia de forta, spre deosebire de cazul in care femeile sug p0ol@, cand intr-adevar e umilitor. Chiar daca barbatul iti da limbi, iti savureaza delicioasele secretii vaginale si devine hartia ta igienica (asa cum spui tu), tot el e cel care f0ote3 iar tu esti cea care e fo0tut@...deci barbatul in nici un caz nu se simte umilit in situatia asta.winking

| tunoi88 a răspuns (pentru Giulia911):

E ceva normal, de ce sa fie rusine happy pacat ca gandesti asa. Nu e nici o rusine si nici o injoseala sa faci sex oral happy

| Giulia911 a răspuns (pentru wildthing):

Bravo,nota 2, ne vedem la anul!

| wildthing a răspuns (pentru Giulia911):

Pff...m-ai lasat corigent? laughing

| Giulia911 a răspuns (pentru wildthing):

Repetent, ca ai 2 la purtare

| wildthing a răspuns (pentru Giulia911):

N-are nimic...repet clasa de cate ori o fi.

| Giulia911 a răspuns (pentru wildthing):

Nu mai evoluezi laughing

| wildthing a răspuns (pentru Giulia911):

Atata vreme cat "evolutia" presupune a renunta la ceea ce-mi place, prefer sa raman "primitiv".winking

| Giulia911 a răspuns (pentru wildthing):

Asa e. In cazul in care iti place si sa mananci rahat atunci iti urez pofta buna! happy

| wildthing a răspuns (pentru Giulia911):

Ma rog, daca tu esti murdara de rahat acolo, nu te judec, dar eu le prefer pe cele care se spala.winking

| Giulia911 a răspuns (pentru wildthing):

Bravo, știam ca pot avea și pretenții de la tine.

| Giulia911 a răspuns (pentru Giulia911):

Hai, o seara frumoasa. Te pup sau... mai bine nu. Bleach!