| crazyblue a întrebat:

Voi fetelor cum ii vedeti pe baieti? Iar voi baieti cum le vedeti pe fete?

3 răspunsuri:
| ralucutza12345 a răspuns:

Intr-adevar baietii in general sunt destul de greu de inteles (sau ma rog poate nu stim noi sa o facembig grin) asa cum suntem si noi fetele cu defecte si calitati asa sunt si ei. Daca stii cum sa-i abordezi o sa observi ca unii sunt chiar foarte sensibili, dragatosi, romantici etc. Bineinteles ca sunt si excceptii, dar sa nu generalizam big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii vad ca pe niste persoane greu de inteles,majoritatea. Exista si exceptii,dar de obicei sunt vanatori, le plac fetele si doar sa le foloseasca pentru a se simti ei fericiti, si distractia de asemenea.De obicei se comporta ca niste porci,iar cu prietenii vorbesc cu niste expresii specifice lor,ne considera barfitoare,dar ei barfesc mult mai mult. Exista unii care chiar nu stiu cum sa abordeze o fata, si o fluiera sau o striga ''papusa'',''pisi'' si alte nume care pe noi ne dezgusta. Unii sunt de treaba si o data ce ajungi sa ii cunosti iti dai seama ca sunt niste persoane bune, dar fiecare cu defectele lui ca orice om.

| RozulInvingeNegrul a răspuns:

Pe baieţi? cu ochii!