| SEAL a întrebat:

Voi la ce va uitati prima data la o fata/la un baiat cand il/o vedeti eu prima data ma uit la fund

Răspuns Câştigător
| IRI_5028 a răspuns:

Baietii (normali) se uita prima data la corp.

Si fetele su sunt sigur... probabil ca la muschi :/.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu ma uitam, pe vremea cand ma uitam in felul asta la barbati, ma uitam zic la mainile lor. Intotdeauna persoanele de care am fost atrasa au avut maini frumoase.

| Malvina24 a răspuns:

Ma uit daca e curat(la cum e imbracat-nu trebuie sa aiba haine de firma sau sa fie haine scumpe dar daca e curat si miroase bine e un semn tare bun! urasc baietii car put a transpiratie! nu-mi plac! se mai intampla fiecare om transpira, e omenesete dar nu mereu) Radu, eu nu ma uit la fund! asa sunt eu! la tine se intelege ca esti baiat, e normal!

| yanny`s a răspuns:

La un baiat.la buze, ochi, inaltimesmug
tongue
cel mai mult conteaza comportamentul

| Roxy a răspuns:

Hey:*
eu prima data ma uit la un baiat la zambet si la danturabig grin
si apoi ma uit la fata daca e dragut si la comportament. daca e mai nebun asa ca mine e okhappy. Dar si daca e timid si dragut e binebig grin
Eu nu ma uit la muschi. daca e bine proportionat cat de cat e ok...

| RaluE a răspuns:

In ochi

| pau2009 a răspuns:

Acuma nu ma uit ca am prieten, nu ma intereseaza altii, dar (fizic) cel mai important ii corpul nu fata, caci, fata D-zeu i-o da, dar la corp el lucreaza, asa ca-ti poti da seama si de gandirea lui, daca e gras stii ca -i si lenes...

| SEAL explică:

Eu ma refeream la ce ma atrage cel mai mult la o fata dupa aspectul fizic

| puiuc a răspuns:

Bieti inteligenti se uita prima data in sufletul ei si dupa aia mai urmeaza altele inainte de fund si corp si altele pentru ca frumusetea e trecatoare.Fiti inteligenti putin ai iubire, dragoste de la partenera ta le ai pe toate.

| nastita a răspuns:

Eu prima ma uit cu ce este imbracat, ma uit in ochi, apoi cum vorbeste!

| mysteryo_3033 a răspuns:

Exact baietii sunt atrasi de exterior iar fetele sunt mai...se gandesc si la interior la caracteru baiatului... feteibig grin

| Liniuta a răspuns:

Pai, la fata, sa aiba trasaturi cat de cat frumoase, la freza sila incaltaminte&haine(nu trebuie sa aiba haine de Zara, in primul sa fie curat si sa nu poarte tricouri mulate, nu le suport la un baiat angry big grin)
Apoi daca ne cunoastem la caracter ramane de vazut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'Ai de curu' meu!
pai baiatu, daca e urata si are cel mai tare fund ce faci? sau daca e frumoasa da nu are cel mai stralucit fund? sau un caracter de pitipoanca sau sau sau...