| eu_7509 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati sarutat prima data, cum a fost?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Buna. :]
Pe buze, simplu, la 12 ani. big grin
Si cu limba la 12 ani jumate. tongue
Cel pe buze, m-a luat total prin surprindere, pentru. ca a fost in urma unei provocari laughing, dar de iubitul meu. A fost frumos love struck Dar foarte scurt.
Iar cel cu limba, a fost foarte special. love struck
Tot cu iubitul meu de atunci, eram la o cabana parasita si jucam Adevar si Provocae, si am ramas singuri.
A fost superb! day dreaming
Papa. kiss

4 răspunsuri:
| Eu.si.atat a răspuns:

-12
-Frumos si cu multe emotii.

| uningermik a răspuns:

La 14 ani si sincer nu imi mai amintescbig grinbig grinbig grin

| geo_1909 a răspuns:

8 ani prwea tare am avut un sentiment foarte placut simteam ca am aripi si pot zburwinking
la tine cand ai aost:->

| Anonim_6457 a răspuns:

12 a fost dragutlove struck