| floand a întrebat:

Voi numarati de cate ori faceti dragoste/sex cu prietenul vostru? Am citit si pe net si am auzit colege vorbind ceva de genul "am facut-o de 30 ori" si mi s-a parut banal! Si vorbind de un prieten/partener stabil! Spune-ti-mi voi totusi cum e normal!

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Normal este sa nu crezi ca tot ce zboara se mananca si sa fi constient/a ca o relatie tine de doua persoane, nu de barfele din jur.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil fac asta din lipsa de ocupatie, in mod normal acestea sunt intimitati ce nu trebuie discutate.

| julieta a răspuns:

Nu am avut curiozitatea sa numar de cate ori am avut relatii intime.totul vine de la sine.am o relatie de aproape 6ani.curiozitatea a omorat pisicabig grin

| AnAiLuI a răspuns:

Pai eu nu mai stiu de cate ori am facut`o cu pr meuhee hee
stau cu el de 2 ani de zile sh pnm. nu tin seama te cate ori am facut`o big grin
totusi unele cupluri isi bifeaza de cate ori au facut sex/dragoste:d eu zic ca e bine si asa...