| TeckTonik997 a întrebat:

Voi va sarutati dupa/in timpul sexului oral? Mai faceti sex oral dupa sex normal? (fara ejaculare in vagin)

8 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca igiena e ok, nu are nimic, de ce sa nu facem?

| neutrino a răspuns:

1. Sexul oral nu poate exista fara sarut. Depinde acum ceea ce saruti! 2.Intrebarea ta putea fi interesanta daca puneai problema invers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data sau de doua ori am sarutat chiar inainte de a avea parte de sex oral!

Intrebarea e cum saruti in timpul sexului oral? E si o a treia persoana in camera?

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sexul oral e ca si ora de munca :0

| jamal000 a răspuns:

Daca fac sex oral nu am cum sa ma sarut, iar daca am bagat-o in vagin e musai sa imi dau drumu'.

Răspuns utilizator avertizat