| Sara2 a întrebat:

Vorbeam aseara la telefon cu cineva si eram afara, deodata am ramas fara baterie, in miezul conversatiei, si nu am avut cum sa anunt s-a intrerupt brusc, am ajuns acasa in aproximativ 1 ora, am bagat telefonul la incarcat si l-am sunat, am incercat si azi toata ziua sa il sun si nu mai raspunde, oare s-o fi suparat sau ce credeti ca s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Crede ca i-ai inchis, si d-asta s-a suparat.Incearca sa-i spui printr-un mesaj ce s-a intamplat.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde si cine anume era persoana.Trimite SMS si explica ce s-a intamplat.

| Nick9331 a răspuns:

Probabil traeste cu impresia ca i'ai inchis pentru ca te plictisea conversatia, dar ar exagera mult sa gandeasca asa.
dar ca sa rezolvi problema intr'un fel, trimite-i mesaj, asa macar ii poti explica. daca la voce nu happy