| edelweiss95 a întrebat:

Vorbeam cu o prietena despre faptul ca fetele de roller sis sustineau ca fac sex una cu cealalta, desi s-a dovedit ca nu era adevarat. Ei bine, mi-a spus ca ea are la randul ei o prietena care zice ca a facut asta cu sora ei incepand de cand aveau vreo 12- 13 ani. Credeti ca vorbea despre ea, dar a inventat acea prietena ca sa nu o cred eu vreo ciudata? Sau a glumit? Oare chiar se intampla? Cat de des credeti ca se intampla ca doua surori sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| Alisse a răspuns:

Daca se intampla sau nu. nu e treaba ta sau a mea si eu totusi cred ca e posibil sa se mai intample asta intre surori.

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

N-o să fie ciudată, o să fie cu probleme la bibilică. Ăștia ar trebui internați la 9.

| Oana92 a răspuns:

Nu stiu daca prietena ta vorbea de ea sau de prietena ei, dar desi suna urat si trist, la cate am vazut si auzit in ultimul timp nu m-ar mira sa fie o chestie reala. Apropo, pentru curiozitatea mea: cum s-a dovedit ca alea doua nu faceau sex, pentru ca practic nu ai cum sa dovedesti nici ca fac nici ca nu fac...

| edelweiss95 explică (pentru Oana92):

Pai am auzit ca s-au dat de gol intr-un interviu telefonic si au fost vazute si cu baieti. Oricum nu se poate sti sigur, ca poate au facut-o si apoi au dat-o la intors cand au vazut ca se ia lumea de ele. Cred ca e imposibil de demonstrat daca au facut-o sau nu. Doar ele stiu si chiar daca ar fi adevarat, nu mi se pare atat de grav, pentru ca sunt fete si nu pot sa ramana insarcinate. Daca erau fata si baiat, era periculos si nu as fi fost de acord.

| Oana92 a răspuns (pentru edelweiss95):

Mdah, ce zic ele, cu ce se dau de gol si ce declara poate fi fals sau adevarat. Nimeni nu stie de fapt adevarul. Si daca nu pot ramane insarcinate tot e grav, incestul e incest indiferent de consecinte

| edelweiss95 explică (pentru Oana92):

Eu nu sunt de acord cu tine. Incestul e interzis de lege si trebuie considerat grav atunci cand se produce intre rude de sexe diferite, pentru ca pot aparea copii cu malformatii. Dar intre doua fete nu vad de ce ar fi rau sau grav sa faca asta. Ce fac rau? Daca imi vii cu argumentul ca asa a lasat Dumnezeu sa fie, femeie si barbat, te anunt ca mie ideea existentei divinitatii mi se pare o tampenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred dar daca tu dai crezare la orice zice lumea inseamna ca esti prea naiva si ar trebui sa-ti pui ordine in viata, sa-ti dai seama ca "nu tot ce zboara se mananca"

| Vögeln a răspuns:

Doamne fereste! Incest! Daca dadea detalii multe clar vorbea despre ea. sper totusi sa fi fost o gluma proasta