| crazygamer a întrebat:

Vorbesc cu aceasta fata de cateva luni... ne intelegem perfect si vrem cam aceleas lucruri.Suntem din acelasi liceu dar totusi mi-a trimis scrisori unde imi promite marea cu sarea, i-am raspuns la ele evident in acelasi mod. Mi-a spus ca vrea sa fim impreuna fara sa ii cer eu asta dar doar sa astept sa isi puna lucrurile in ordine. De fiecaredata cand iesim sau cand vorbim are acea sclipire in ochi. Dar acum aproximativ o saptamana am vazut' o sarutandu-se cu un alt tip si eu am ramas socat. O iubesc foarte mutl si nu inteleg cum a putut asta sa se intample. Am intrebat'o si mi-a spus ca ii pare rau si chestii din astea, ca nu a stiut nimic de tipul ala ca o iubeste si nu stiu ce. Intrebarea mea este: Ce ar trebui sa fac mai departe? Am strans prea multe sentimente ca sa o pot lasa balta. (Tipul ala nu o mai vrea si au trecut doar cateva zile )

Răspuns Câştigător
| zZzPhantomZzZ a răspuns:

Mai bine te desparti de ea, ii zici adio, ca daca o sa fiti din nou impreuna si o sa o luati de la zero mai tarziu o sa o vezi iar sarutandu-se cu altu si o sa zica tot asa ca ii pare rau ca nu a stiut nimic de tipul ala ca o iubeste bftwinking

1 răspuns:
| crhh a răspuns:

Eu zic sa reluati totul de la inceput, sa fie totul de la 0, nu ii mai arata cat de mult tii la ea, ca s-ar putea ca asta sa fie un factor important intr-o relatie, ii areti atat timp cat iti arata si ea, si totodata incearca sa o faci sa aiba ochi doar pentru tine, nu si pentru altii, sa-i fii acolo atunci cand are nevoie (cum ar fi momentul acesta) si totodata sa incerci sa ii speli fiecare lacrima cu un zambet. O seara placuta!