| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata pe facebook, imi puteti da niste subiecte de vorbit cu ea?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii poti povesti, in serial, interesanta ta viata. Sigur o va interesa.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sex, telefoane, calculatoare, pizd4, incarcatoare, carti, dostoievski, ginecolog, muci, filme si țâțe, paturi, diverse orase, cafea, anatomie, branza, soia, slanina, par inghinal, clei, gaini, porci, muzica, co4ele porcului, matreata, bere, mirositul gurii, vagin, unghii, alunite si par de pe picioare, organul genital al calului, sange si dinti cariati.
Sunt atatea subiecte... vrei sa continui?

| Ezeru a răspuns:

Incearca sa o cunosti.
Vorbeste despre ea. Ce ii place, spune-i ce iti place si tie si dupa dezvolta un subiect de care este ea fascinata happy

| MotanAndrei a răspuns:

Daca nu stii sa conversezi cu o fata, cu greu iti vei face o relatie.

| SerenaSmiley a răspuns:

Filme, muzica, hobbyuri, animale, despre ce ati facut in ziua respectiva, despre voi, despre trecutul vostru.