| Lost_4608 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva vreme. I-am spus ca imi place de el, iar el nu mi-a dat niciodata un raspuns concret, doar vorbeste cu mine, se arata interesat si mi-a spus ca ma considera o fata deosebita.Totusi,ce pot face sa se indragosteasca de mine? Stiu ca asta nu tine de vointa personala, dar nu vreau sa aud ca este deja cu alta.

5 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Tot timpul fi in preajma lui si ajutal sa ii fii ce'a mai buna prietena si crede'ma odata ce s ataseaza d tine si multe daca o sa fie cu alta arata-i indiferenta o sasi de'a seama ca d cine era love struck el o fost deja langa el :* o sa vina el la tinebig hug bft [fuNditSa] love struck

| Maya_9911 a răspuns:

Te poate considera deosebita ca o amica, sau mai mult de atat. Daca te place nu il vei vedea cu alta! Daca il vei vedea, iti vei da seama in ce sens au fost spuse cuvintele lui. Tu?! Poarta'te normal, fi TU. Trebuie sa te placa pentru ceea ce esti, nu pentru ce vrei sa pari. Multa bafta!

| Alecsa11 a răspuns:

Tinand cont ca i-ai spus ca il placi, iar el nu face nimic in legatura cu asta eu te sfatuiesc sa nu iti faci sperante prea mari. Stiind ca il placi, daca te placea nu mai statea pe ganduri. Asta daca nu cumva e fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa ii atragi atentia sa stai mai mult cu el sa vb mai mult tot ce puteti face impreuna
Dar daca nici asa nu merge nu ai ce sa ii faci dragoste cu forta nu se poate

| Pixxie_9304 a răspuns:

Poate baiatul respectiv te place doar ca nu este pregatit de o relatie cu tinehappy