| Elena_6175 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de mai mult timp, mie imi place de el.si el da semne ca i-ar placea de bine... pana nu de mult aveam dubii desi ma intalneam cu el, in cluburi, mai dansam, povesteam, el ie putin mai rusinos. si intr-o zi mi-a sp ca daca o sa treaca prin zona o sa ies la o poveste? si i-am spus ca DA:X
voi ce ziceti? va fi ceva?nail biting. sau cel putin cum sa ma comport cu el(ma gandesc sa fiu eu insumi, si sa ma comport normal), sau nu neaparat cum sa ma comport ce gesturi sa folosescbatting eyelashes?
multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Pai. daca este un baiat mai rusinos. asa cum ai spus.ar fi potrivite niste gesturi delicate ca de o domnisoara stilata si educata! chiar daca esti o fire mai indrazneata nu-ti scoate tupeul in fata.fi mai finutza, asteapta ca el sa faca primul pas. si in niciun caz sa nul grabesti! unii baieti au nevoie de timp sasi dezvaluie sentimentele si sa puna. aceea intrebare care va va transforma relatia de prietenie intr-una de iubire ( de cuplu)...succes!

1 răspuns:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Fi tu insuti, fi naturala. E mai bine asa pentru ca nu te poti preface toata viata. Daca te place sa te placa exact asa cum esti tu.