| KitTY_2644 a întrebat:

Vorbesc de citeva zile cu un baiat dragut. dar imi pare foarte rau ca e mai mic decit mine cu 2 ani. sincer sa ziv chiar m-am si indragostit. dar nu am idee cum o sa se rida prieteniele de mine. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Specialistii au constatat, dupa indelungi cercetari, ca doi adolescenti care au aceeasi varsta, nu au si aceeasi maturitate in gandire, intotdeauna fata are cu 5 ani mai mult decat baiatul, este mult mai isteata si mai perspicace, pe cand baiatul copilareste pana la adanci batraneti...deci calculeaza si singura. Nu pierde timpul cu cei de la gradinita, cauta-ti un prieten, cu care sa i ai ce vorbi si despre copilarii, dar si despre lucruri serioase. Chiar daca incepi aceasta relatie, este alegerea ta, mai devreme sau mai tarziu vei constata, ca ai pierdut timpul in zadar si vei renunta singura la ea fara sfaturile mele.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prietenele tale nu au treaba cu tine stai linistita nu le da importanta lor, daca iti place de acel baiat spune-i in fata ceea ce simti.

| sysy13498 a răspuns:

Nu conteaza varsta... daca e mai mic ce daca iti place spune funda?

| Bahh a răspuns:

Ce virsta ai tu? Stii, poate prietenele sa te invidieze, dar daca iti place de el atunci mergi inainte si nu te uita ce zic altii...