| Ciutanu a întrebat:

Vorbesc de vreo 2 luni jumate cu o fata mai tot timpul si o plac mult dar ea nu vrea sa fim impreuna.A avut o relatie mai lunga cu unul care a inselat-o de multe ori si stiu ca inca tine la el iar eu vreau sa o ajut sa treaca mai departe dar ea ma tot respinge.As da si as face absolut orice pentru o relatie cu ea chiar daca nu e foarte frumoasa sau sexi.Un sfat ceva?

Răspuns Câştigător
| SuRpRiZzA a răspuns:

Salut, Eu zic sa ii zici ce simti si sa o ajuti si sa o sustii in toate. Am avut si eu un asa caz, si crede-ma sustinerea din partea unui amic de al meu m-a ajutat foarte mult.
Succes!

1 răspuns:
| DnZuuL a răspuns:

Iti zic verde in fata. Daca omului nu-i place nu-i place..Totusi fii alaturi de ea, si posibil ca ea sa simta o atractie pentru tine..Deja daca te respinge e un pic cam comlicat :/