| Andreeaa20 a întrebat:

Vorbesc pe internet cu un băiat din altă localitate și i-am spus că poate ne întâlnim să ne cunoaștem. Și el mi-a spus "păi deja ne-am cunoscut".
Acum mă întreb ce a vrut să spună? Că nu mai e interesat?
sau nu mai vrea să ne întâlnim? Totuși mă sună mereu

7 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

DEajaba ne intrebi pe noi ca ce a vrut sa spuna.
Mai bine intreaba-l pe el la ce s-a referit, macar te va lamuri

| Jany123Jane a răspuns:

Intreaba-l, asta e cea mai simpla varianta de a afla. Daca vrea sa vedeti sau nu. Pana la urma, mai bine zici in fata decat sa o iei subtil.

| NotNamed a răspuns:

Cum vine asta, tu vorbesti cu el, nu intelegi un lucru si ne intrebi pe noi ce a vrut sa zica?

| Apokales a răspuns:

A gasit o replica idioata prin care sa nu spuna nimic. Se referea la faptul ca deja ati vorbit la telefon si va stiti unul pe celalalt. Doar a evitat intalnirea si nici macar nu a zis nu.

| Sofer a răspuns:

Pai v-ati cunoscut deja.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil a spus ca v-ati cunsocut de cand discutati online si probabil v-ati si vazut pe camera.

| Crackman a răspuns:

Înseamnă că din punctul lui de vedere prin comunicare nu mai sunteți stranii aia care nu s-au auzit, vazut