| Andreeaa20 a întrebat:

Vorbesc un baiat pe internet de o lună și problema este că in ultima vreme nu mă mai sună si îmi scrie doar la 2 zile si totuși îmi spune ca vrea să mă cunoască. Nu știu ce să mai cred!
Dacă e interesat de mine de ce uită să mă sune?
Oare si-a gasit altă prietenă? Sau din cauza că nu mă cunoaște? Care ar fi motivul?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Depinde ce semne i-ai dat, depinde cat de interesata sau dezinteresata te-ai aratat... poate l-ai facut sa creada ca nu ajunge nicaieri cu tine si si-a pierdut rabdarea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Relatiile prin internet nu sunt durabile si nu asa trebuie sa i ti faci prieteni pe Faceboock, il cunosti bine? L ai vazut vreodata față in față? Sau tu astepti doar, poate ca datele sunt false, in spatele monitorului poate fi oricine. Asa ca nu te expune singură problemelor, ce varsta ai? Multumesc

| RAY a răspuns:

Pai voua va plac astia care va divineaza, care va considera printese, le numiti caletusi, el nu e caletus, si doar vagin stii sa oferi, iti poti face programare cand are timp si de tine

| flixbuster a răspuns:

Nevoile de comunicare sunt diferite intre cele doua sexe.

Nu e neaparat o sursa stiintifica dar poti incepe citind asta:

https://www.gandul.ro/......l-10725101

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti, astepti, dar daca tu doar astepti si nu faci nimic nu il acuza pe el ca se retrage.
De ce nu il suni tu daca iti place de el?
Sa stii ca interesul trebuie sa fie undeva 50-50, sa faca si el pasi spre tine si tu spre el, nu doar unul sa alerge dupa celalat ca nu e nimeni print si cersetor aici.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Iti recomand cartea Jurnalul unui Adam o sa iti înțelegeți mai bine partenerul?

| cepIm a răspuns:

Ce-i drept o luna fara sex e greu de rezistat... de-aia isi face timp si pentru altele.