| communistrat a întrebat:

Vorbim de obicei chiar foarte mult.ne-am intalnit dar totul imi este neclar si aiurea adica am vb pe mess cu el si cu un alt baiat in acelasi timp si el a zis ca e gelosam iesit la suc isi pune poza mea la av doar sa ma enerveze. ce sa fac?(ma place?)

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Da te placehappy da nu stie sa ti-o zica calumea. asa sunt unii baieti

1 răspuns:
| Question a răspuns:

Pai as zice ca in momentul de fata sunteti prieteni...ar trebui sa existe si alte semne ca te place in afara de a vorbi pe mess, sa iti puna poza la avatar(poate ca vrea doar sa te enerveze) sau sa iti spuna ca e gelos. Fii atenta la comportamentul lui fata de tine atunci cand sunteti intr-un grup, vis-a-vis de alte fete. Ai putea sa faci tu un prim pas si sa vezi cum reactioneaza.