| Alyexxxx a întrebat:

Voua, baietilor, nu vi s-a intamplat ca o fata sa va placa SI voi sa o placeti pe ea si cand treceati pe langa ea si se uita la voi ceva de genu sau alte chesti si o ignorati / ii aratati o oarecare indiferenta, iar dupa un timp ea a tras concluzia ca nu o placeti, iar dupa ce a inceput sa nu se mai uite la voi sau alte chestii, adica dupa ce a inceput sa va ignore si ea pe voi, voi ati incercat sa o bagati in seama si sa va apropiati de ea, cu toate ca la inceput ii aratati indiferenta? Mie asa mi s-a intamplat...

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Indiferenta nu ajuta in dragoste

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa iubesc si sa nu fiu iubit, dar indrazneste, caci eu am indraznit si nu mi-a rausit happy